Σπουδαίες στιγμες

Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015

Με το δεξί ξεκίνησε ο β΄ γύρος για την ομάδα.

Νίκησε άνετα 4-0 τον Φωστήρα Ηλιούπολης (Video).

Τρομερή απόδοση έπιασε η ομάδα σκορπώντας τον Φωστήρα Ηλιούπολης με 4-0. Έχοντας σε καλή μέρα τον Κώστα Μπούγια, ο οποίος έκανε ότι ήθελε στο α' ημίχρονο την ομάδα του Φωστήρα, η ομάδα πέτυχε τέσσερα όμορφα γκολ. Ο βραχύσωμος μεσοεπιθετικός παρέσυρε με τον ρυθμό του και τους συμπαίκτες με αποτέλεσμα η ομάδα να έχει... κατασκηνώσει στην περιοχή τους για 45'. Οι αντίπαλοι φάνηκαν να τα χάνουν και στο β' μέρος παρέδωσαν πνεύμα και δεν πολέμησαν το ματς.
Το α' ημίχρονο άνηκε αποκλειστικά στους παίκτες του ΠΑΟ Καματερού, οι οποίοι είχαν σχεδόν το μονοπώλιο των φάσεων άλλα και των γκολ.

Στο 17' με αυτογκόλ του Φάρου έγινε το 1-0. Ο Σπυρόπουλος Π. με πέναλτι έγραψε το 2-0 στο 25'.  Ο ίδιος παίκτης σημείωσε το 3-0 με πλασέ στο 35'. Ο  Βασιλείου  με όμορφο σουτ μέσα σε χειροκροτήματα στο 45' έκανε το 4-0.

Στο β' ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε, οι παίκτες της ομάδας κατέβασαν στροφές και δεν κυνήγησαν όπως στο α' το γκολ. Κάτι οι αλλαγές, κάτι ο αντίπαλος που παρέδωσε τα όπλα το ματς κύλησε χωρίς κάτι το αξιόλογο.

Καλή η διαιτησία των Φωτόπουλου Ν. και των Αργυρού, Γιαμπότη.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Αποστόλου, Τρακόσης, Ανδριτσόπουλος, Γαλανός, Κλωνάρης, Σπυρόπουλος Π. (57' Κουνάδης), Παναγιωτόπουλος (57' Λιόνας), Σπυρόπουλος Χ., Βασιλείου, Μπούγιας (67' Δαυίδ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Τζημογιάννης, Φάρος (55' Σάχου), Ασωνίτης Ν., Ασωνίτης Β., Κυριαζής (55' περώνης), Αριβάζης, Μπαρδάκης, Χελιώτης (19΄Μαστρογιάννης). Βουλτσίδης, Χαλιβελάκης, Σπυρόπουλος.