Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου 2015

Χωρίς αγωνιστική δράση οι Νέοι.

Δεν κατεβαίνει ο  Αττικός στο πρωτάθλημα.

Χωρίς αγωνιστική δράση θα είναι αυτό το Σαββατοκύριακο η ομάδα Νέων εξαιτίας της απόσυρσης του Άττικου απο το πρωτάθλημα. Η απόφαση του αντίπαλου να αποσυρθεί πάρθηκε πρίν απο δυο αγωνιστικές.
 Η ανακοίνωση απο το δελτίο τύπου της Ε.Π.Σ.Α
ΔΕΛΤΊΟ ΤΥΠΟΥ ΕΠΣΑ

Κατόπιν τούτου ο αγώνας κατοχύρωνεται στην ομάδα Νέων με τέρματα 0-3 α.α και τρείς βαθμοί δίνονται στην ομάδα.

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΑ

Με σκορ 9-1 σκόρπισε τον αδύναμο Ιάσωνα στις 24/1/15 η ομάδα Νέων. Οι πάικτες του Λευτέρη Βελέτζα έδειξαν και τότε την ποιότητα που διαθέτουν απέναντι στους γείτονες αντιπάλους. Η ομάδα έπιασε τρομερή απόδοση στο α' ημίχρονο και πέτυχε 7 γκολ. Αλλά 2 σημείωθηκαν στο β' ημίχρονο. Σκόραρισαν οι Lame (5' 20' 38'), Τσιργιώτης (15'), Μποζάς (32' 41' 44'), Τσουλακος (49') και Μανωλόπουλος (56')

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Πλατανιάς, Μπελάλης (44' Κουτσαί), Διγώνης, Ραζάτος (50' Σχοινάς), Πανούσης, Τσουλάκος, Μανωλόπουλος, Κανακάρης (53' Δημητρόπουλος), Lame, Μποζάς (58' Κούρο), Τσιργιώτης.